Naujienlaiškis

Kategorijos

Kliento kortelė

Parduotuvė „Nuo pieštuko iki…“ ištikimiausiems savo klientams siūlo dar geresnes sąlygas – „Kliento kortelę“, kuri skirta privatiems klientams ir įmonėms apsipirkti parduotuvėje adresu: Gedimino g. 14, Marijampolė. 

Kliento kortelės nuolaidos

„Kliento kortelė“ suteiks pastovią 20 % nuolaidą visoms prekėms, išskyrus nukainotas ir akcijos ženklu pažymėtas prekes.

Nuolaida taikoma perkant parduotuvėje „Nuo pieštuko iki…“ ir sumokant už prekes iškart – grynaisiais ar banko kortele. 

Norėdami pirkti el. parduotuvėje su 20 % nuolaida nebūtina turėti fizinę „Kliento kortelę“, o užtenka tik užsiregistruoti el. parduotuvėje ir po to prisijungti prie sukurtos paskyros.

Nuolaidos nesumuojamos

Parduotuvė „Nuo pieštuko iki“ pasilieka teisę keisti nuolaidos dydį iš anksto neįspėjus, tačiau nemokamai pakeičiant esamą „Kliento kortelę“ į kitą.

Kliento kortelės įsigijimas

Fizinę „Kliento kortelę“ dovanojame tiems klientams, kurie vieno apsipirkimo metu „Nuo pieštuko iki…“ parduotuvėje įsigyja prekių už 30 Eur ir daugiau bei užpildo trumpą anketą.

„Kliento kortelė“ išduodama pirkimo metu parduotuvėje „Nuo pieštuko iki“ adresu: Gedimino g. 14, Marijampolė. 

Kliento kortelės aktyvavimas

Fizinės „Kliento kortelės“ nuolaida pradedama taikyti kito apsipirkimo metu, o el. parduotuvėje nuolaida pradedama taikyti iškart po registracijos/prisijungimo

Bendradarbiaukime, nes dabar viskas paprasčiau!


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių